0 elementów - 0 PLN

O Nas

Witamy w naszym sklepie internetowym gosnow.pl

 Go Snow to sklep internetowy, który poza sprzedażą produktów snowboardowych i narciarskich, dzieląc się swoja wiedzą i doświadczeniem, pomoże Ci w doborze idealnego dla Ciebie sprzętu. I nie musisz być doświadczony w tej dziedzinie. Wizyta w naszym sklepie pomoże uzyskać Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Oprócz bogatej oferty produktów, znajdziesz u nas opisy technologii, cenne informacje i wskazówki, ciekawostki i filmiki. Jeśli to nie wystarczy – zadzwoń lub napisz, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

W naszej ofercie znajdziesz asortyment najlepszych światowych marek, w bardzo atrakcyjnych cenach. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, na bieżąco poszerzamy swoją ofertę o sprawdzone przez profesjonalistów na całym świecie, nowości rynkowe.

Co nas wyróżnia ? Fachowa wiedza, dbałość aby zakupy w naszym sklepie, a także sposoby płatności, dostawy czy zwrotu były łatwe, szybkie i bezpieczne. I co najważniejsze....indywidualne podejście do każdego klienta. Po prostu pomoże Ci w spełnianiu się w swojej pasji !


Właścicielem sklepu internetowego www.gosnow.pl jest firma:

Jusdam

ul. Modrzewiowa 2C/1 
81-074 Gdynia
E-mail: gosnow@gosnow.pl

NIP: 8411520389
REGON: 221122203

tel. 58 711 36 79,
kom. 726 217 688


Twój koszyk