0 elementów - 0 PLN

Rossignol Allspeed PRO 100 2017

1350 PLN
Bez podatku: 1350 PLN
 • Producent: Rossignol
 • Kod Produktu: Rossignol Allspeed PRO 100 2017
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

ostatnia sztuka

 • Rossignol Allspeed PRO 100 2017
Płeć: Męskie

 • Całkowicie nowa konstrukcja, dająca możliwość pełnego dopasowania do indywidualnych cech. ALLSPEED PRO 100 zawiera wszystkie elementy do personalizacji buta tak aby zwiększyć komfort, precyzję, dynamikę i efektywność gospodarowania siłą. Średnie dopasowanie 100 mm, anatomiczny but wewnętrzny CUSTOM OPITSENSOR THINSULATE PLATINUIM. W efekcie większy komfort, znakomite trzymanie, idealna izolacja termiczna. Konstrukcja typu "mono wtrysk" w możliwością regulacji flexu i cantingu pozwala doskonale wyregulować skorupę buta. Nowa aerodynamiczna skorupa SENSOR BLADE oznacza redukcję masy buta przy zachowaniu sztywności dzięki odpowiedniemu użebrowaniu, które odpowiada również za przenoszenie sił i transmisje enregii. Możliwość zastosowania podeszwy WTR WALK TO RIDE do ski- touringu. 

 • SENSOR BLADE 100MM - ALLSPEED PRO - sportowa i ekspercka linia nowych butów ALL SPEED. Szerokość wewnętrzna 100 mm, konstrukcja SENSOR BLADE, czyli lekka ale wzmocniona użebrowaniem w kluczowych miejscach takich jak śródstopie, dolne partie cholewki. But precyzyjny, o typowo sportowym i instruktorsko - experckim charakterze, precyzyjnie przenosi siły i transmituje energię. But wewnętrzny dopasowujący się do stopy, wygodny i ciepły.
 • DIAGONAL BUCKLES - Diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.
 • THINSULATE PLATINUM - To bardzo cienkie włókno, stosowane głównie w odzieży dzięki swojej elastyczności, która wspiera swobodę ruchów. Działa idealnie z innymi materiałami, aby zapewnić doskonałe trzymanie stopy dla wielkich zdolności narciarskich.
 • ROCKER SOLE - Buty z serii ALLSPEED, ALLTRACK i PURE dostarczane są z heelpieces zgodnie z normą  ISO 5355 alpejskie buty narciarskie. Heelpieces zgodne z normą ISO 9523 (turystyka) oraz standardów WTR są dostępne w postaci zestawu. Te gumowe Rocker heelpieces czynią chodzenie znacznie łatwiejszym dzięki lepszej przyczepności powierzchniowej. Ich konstrukcja umożliwia również bardzo wysoki poziom umiejętności narciarskich, ze sztywna strefą buta dodaje wytrzymałość na skręcanie. Dostępne są dwa zestawy heelpieces- buty z podeszwą antypoślizgowa i buty bez podeszwy antypoślizgowej.
 • CUSTOM LINER OPTISENSOR - But wewnętrzny OPTISENSOR zbudowany jest z unikalnych opatentowanych wkładek dopasowujących się do kształtu nogi. To nowy standard osiągnięcia komfortu, ciepła i doskonałego trzymania. Zwiększona sztywność materiału w okolicach pięty to gwarancja właściwego trzymania i precyzji. Anatomicznie zaprojektowane newralgiczne miejsca w okolicach kostki dopasowują się do indywidualnych cech budowy.


 • Twardość : 100
 • Szerokość wkładki : 100

Płeć Męskie
Flex butów 100
Przeznaczenie butów piste


Wkładka (cm)

EURO

22,537
23,538
24,539,5
25,540,5
26,542
27,543
28,544,5
29,546
30,547
31,548,5


Gwarancja

Wszystkie towary oferowane w GoSnow to nowe, oryginalne i najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Nasz sklep zaopatrywany jest wyłącznie przez autoryzowanych dystrybutorów. Produkty zakupione w GoSnow objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Zwroty

Masz prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni lub wymianę zakupionych produktów, licząc od daty otrzymania przesyłki. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.

Możliwy sposób płatności:

1. Za pobraniem - Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

2. Szybki przelew On-line ( przelewy 24) -Darmowy przelew z konta lub karty kredytowej

3. Wpłata na konto -Zapłata przelewem tradycyjnym, na poczcie lub przez internet.


Koszt dostawy:

1. Przesyłka zwykła - 16 zł

2. Płatność przy odbiorze - 26 zł