0 elementów - 0 PLN

Rossignol Alltrack 100 2017

1250 PLN
Bez podatku: 1250 PLN
 • Producent: Rossignol
 • Kod Produktu: Rossignol Alltrack 100 2017
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

ostatnia sztuka
ostatnia sztuka
ostatnia sztuka
ostatnia sztuka
ostatnia sztuka

 • Rossignol Alltrack 100 2017
Płeć: Męskie

 • Rewolucyjne połączenie siły, precyzji, funkcji podchodzenia. Nowy ALLTRACK 100 oferuje expertom wiele wyjątkowych cech, takich jak: uniwersalność, szerokie zastosowanie w każdym terenie, możliwość podchodzenia. Dzięki tym cechom model ALLTRACK był wielokrotnie nagradzany na forach narciarskich i przez opiniotwórcze serwisy i tytuły prasy branżowej. Możliwość zastosowania podeszwy WTR: Walk To Ride poszerza zakres zastosowania do narciarstwa tourowego. Szerokość 102 mm, dobre trzymanie, ważne w trudniejszym terenie i większej prędkości. Konstrukcja SENSOR GRID, but wewnętrzny OPTISENSOR 3D, ocieplenie THINSULATE PLATINIUM - to cechy dzięki którym but ALLTRACK 100 jest doskonały dla narciarza experta na trasę, poza nią i na szlaku. Dołączone podeszwy WTR, są łatwo montowane i w połączaniu ze sprzętem ski tour doskonale spisują się w terenie.


 • SENSOR GRID 102MM - ALL TRACK - nieco bardziej komfortowe dopasowanie, szerokość 102 mm, bardziej wybaczający. We współpracy z konstrukcją SENSOR GRID tworzy doskonały model. Dobre trzymanie w śródstopiu, lekkość skorupy, która została odchudzona i wzmocniona kratownicą jedynie w newralgicznych miejscach. Model bardzo doceniony i nagradzany za komfort, lekkość precyzję i wygodę. 
 • DIAGONAL BUCKLES - Diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.
 • OPTISENSOR 3D LINER - To zupełnie nowy poziom i jakość w konstrukcji buta wewnętrznego. Zastosowane odmienne materiały w trzech newralgicznych rejonach: wokół kostki, w śródstopiu, oraz w okolicy ścięgna Achillesa. Miękki materiał wokół kostki, gwarantuje duży stopień adaptacji do kształtu kostki a więc komfort. Sztywniejszy materiał wokół ścięgna Achillesa daje pewne oparcie pięty, co powoduje pewne stanie i trzymanie. Elastyczny materiał w śródstopiu zwiększa komfort, poprzez układanie się do kształtu stopy. Dodatkowo w tej złożonej konstrukcji zastosowano materiał THINSULATE - znakomity izolator cieplny, tak aby zapewnić komfort cieplny nawet podczas tęgich mrozów.
 • THINSULATE PLATINUM - To bardzo cienkie włókno, stosowane głównie w odzieży dzięki swojej elastyczności, która wspiera swobodę ruchów. Działa idealnie z innymi materiałami, aby zapewnić doskonałe trzymanie stopy dla wielkich zdolności narciarskich.
 • HIKE MODE - Dźwignia z tyłu mankietu pozwala na łatwe przełączanie między pozycjami narciarskiej i wędrówki. Kiedy dźwignia jest podniesiona, tworzy lekkie zgięcie do przodu, aby odblokować mankiet. Dźwignia w górę- pozycja wędrówka, dźwignia w dół-pozycja narciarska.
 • ROCKER SOLE - Buty z serii ALLSPEED, ALLTRACK i PURE dostarczane są z heelpieces zgodnie z normą  ISO 5355 alpejskie buty narciarskie. Heelpieces zgodne z normą ISO 9523 (turystyka) oraz standardów WTR są dostępne w postaci zestawu. Te gumowe Rocker heelpieces czynią chodzenie znacznie łatwiejszym dzięki lepszej przyczepności powierzchniowej. Ich konstrukcja umożliwia również bardzo wysoki poziom umiejętności narciarskich, ze sztywna strefą buta dodaje wytrzymałość na skręcanie. Dostępne są dwa zestawy heelpieces- buty z podeszwą antypoślizgowa i buty bez podeszwy antypoślizgowej.


 • Twardość : 100
 • Szerokość wkładki : 102

Płeć Męskie
Flex butów 100
Przeznaczenie butów all mountain


Wkładka (cm)

EURO

22,537
23,538
24,539,5
25,540,5
26,542
27,543
28,544,5
29,546
30,547
31,548,5


Gwarancja

Wszystkie towary oferowane w GoSnow to nowe, oryginalne i najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Nasz sklep zaopatrywany jest wyłącznie przez autoryzowanych dystrybutorów. Produkty zakupione w GoSnow objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Zwroty

Masz prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni lub wymianę zakupionych produktów, licząc od daty otrzymania przesyłki. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.

Możliwy sposób płatności:

1. Za pobraniem - Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

2. Szybki przelew On-line ( przelewy 24) -Darmowy przelew z konta lub karty kredytowej

3. Wpłata na konto -Zapłata przelewem tradycyjnym, na poczcie lub przez internet.


Koszt dostawy:

1. Przesyłka zwykła - 16 zł

2. Płatność przy odbiorze - 26 zł