0 elementów - 0 PLN

Rossignol Pure Elite 80 2017

1500 PLN
Bez podatku: 1500 PLN
 • Producent: Rossignol
 • Kod Produktu: Rossignol Pure Elite 80 2017
 • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

ostatnia sztuka

 • Rossignol Pure Elite 80 2017
Płeć: Damskie

 • Zupełnie nowy, gotowy do pełnej personalizacji model damski, PURE ELITE 80 adresowany do zaawansowanych kobiet. Zapewniają dynamikę, precyzję i komfort. Wąskie dopasowanie, szerokość wewnętrzna 98 mm, anatomicznie wyprofilowane, wypełnienie wełną z Merynosa. but wewnętrzny CUSTOM OPTISENSOR pozwala na pełne dopasowanie tzw. personalizację aby zapewnić pełen komfort, ciepło, i trzymanie. Konstrukcja MONO-INJECTED z regulacją FLEXU, czyli elastyczności. ponadto regulacja CANTING. Wszystkie te cechy pozwalają na pełne dopasowanie buta do prawie każdych wymagań. Nowa aerodynamiczna skurupa, lżejsza dzięki SENSOR BLADE. Mniej materiału, za to soliden użebrowanie pozwala na skuteczne przenoszenie energii na narty bez straty na dynamice. Buty mogą być wyposażone opcjonalnie w podeszwy WTR - Walk To Ride , czyli odpowiednie do SKI - TOUR.
 • CUSTOM LINER OPTISENSOR - But wewnętrzny OPTISENSOR zbudowany jest z unikalnych opatentowanych wkładek dopasowujących się do kształtu nogi. To nowy standard osiągnięcia komfortu, ciepła i doskonałego trzymania. Zwiększona sztywność materiału w okolicach pięty to gwarancja właściwego trzymania i precyzji. Anatomicznie zaprojektowane newralgiczne miejsca w okolicach kostki dopasowują się do indywidualnych cech budowy.
 • DIAGONAL BUCKLES - Diagonalna klamra to opatentowany kształt profil klamry, której oś nie jest prostopadła do osi buta. Te rozwiązanie pozwala w dużo lepszy sposób obejmować nogę, w efekcie zapewnić jeszcze lepsze trzymanie.
 • MERINO WOOL - Naturalna, znakomita izolacja cieplna, bardzo skuteczna i szybko schnąca wełna MERINO, oddycha, nie powoduje przykrego zapachu, miękka, komfortowa zapewnia niezrównany komfort i ciepło w każdych warunkach.
 • 98MM SENSOR BLADE - Aby zapewnić maksymalną wydajność, skorupa musi być wybrana jako ściśle dopasowana do stopy, jak to tylko możliwe. To dlatego seria PURE  ELITE oferuje trzy wewnętrzne LASTS oparte na tej samej konstrukcji, zaprojektowany, aby jak najdokładniej dopasować do stóp z doskonałym anatomicznym owinięciem. 98 mm: PURE ELITE
 • ROCKER SOLE - Buty z serii ALLSPEED, ALLTRACK i PURE dostarczane są z heelpieces zgodnie z normą  ISO 5355 alpejskie buty narciarskie. Heelpieces zgodne z normą ISO 9523 (turystyka) oraz standardów WTR są dostępne w postaci zestawu. Te gumowe Rocker heelpieces czynią chodzenie znacznie łatwiejszym dzięki lepszej przyczepności powierzchniowej. Ich konstrukcja umożliwia również bardzo wysoki poziom umiejętności narciarskich, ze sztywna strefą buta dodaje wytrzymałość na skręcanie. Dostępne są dwa zestawy heelpieces- buty z podeszwą antypoślizgowa i buty bez podeszwy antypoślizgowej.
 • THERMAL INSULATION - Dedykowana izolacja termiczna: izolacja jest szczególnie ważne w butach damskich, wszystkie nasze wkładki mają specyficzną izolację cieplną w postaci Thinsulate®, Thinsulate, PLATINUM® wełny Merino, wełny lub polaru. Prowadnice są albo: 1. TOTAL IZOLACJA TERMICZNA- Izolator jest wszędzie wokół stopy. 2. przodostopia IZOLACJA TERMICZNA- Izolator jest wokół przedniej części buta w strefie palców.


 • Twardość : 80
 • Szerokość wkładki : 98

Płeć Damskie
Flex butów 80
Przeznaczenie butów piste


Wkładka (cm)

EURO

22,537
23,538
24,539,5
25,540,5
26,542
27,543
28,544,5
29,546
30,547
31,548,5


Gwarancja

Wszystkie towary oferowane w GoSnow to nowe, oryginalne i najwyższej jakości produkty renomowanych marek. Nasz sklep zaopatrywany jest wyłącznie przez autoryzowanych dystrybutorów. Produkty zakupione w GoSnow objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora. Okres gwarancji wynosi 24 miesiące.

Zwroty

Masz prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni lub wymianę zakupionych produktów, licząc od daty otrzymania przesyłki. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.

Możliwy sposób płatności:

1. Za pobraniem - Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

2. Szybki przelew On-line ( przelewy 24) -Darmowy przelew z konta lub karty kredytowej

3. Wpłata na konto -Zapłata przelewem tradycyjnym, na poczcie lub przez internet.


Koszt dostawy:

1. Przesyłka zwykła - 16 zł

2. Płatność przy odbiorze - 26 zł