0 elementów - 0 PLN

Wiązania snowboardowe

Filtracja
Producenci
6
12
18
Twardość
17
3
51
Płeć
9
1
Styl jazdy
7
63
14
Mocowanie wiązań
25
Zapinanie/Wypinanie
67
Rozmiar wiązań
297
112
4
5

Wyświetlono: 1 do 15 z 19 (2 stron)
799 PLN
679 PLN
679 PLN
679 PLN
679 PLN
599 PLN
599 PLN
1599 PLN
599 PLN
599 PLN
799 PLN
799 PLN 639 PLN
799 PLN
799 PLN
999 PLN

Wyświetlono: 1 do 15 z 19 (2 stron)

Wiązania snowboardowe w sklepie GoSnow.pl

Wiązanie snowboardowe to system pozwalający na przymocowanie obuwia narciarskiego do deski snowboardowej. Wiązania snowboardowe występują w kilku różnych rodzajach:

  • Wiązania STRAP-IN – to najpopularniejszy rodzaj wiązań. System ten opiera się na dwóch paskach oraz sztywnym zapiętku.
  • Wiązania STEP-IN – zasada działania tego typu wiązań jest podobna do zasady działania zatrzaskowych pedałów rowerowych.
  • Wiązania snowboardowe typu STEP-IN dedykowane są głównie do spokojnej jazdy po mniej skomplikowanych zboczach.
  • Wiązania hybrydowe – ten rodzaj wiązań jest połączeniem powyższych systemów. Wiązanie tego typu jest idealnym rozwiązaniem w przypadku agresywnej jazdy, gdyż zwiększa przyspieszenie. Dodatkową zaletą jest też łatwość wypięcia obuwia.

Producenci wiązań snowboardowych

W sklepie GoSnow.pl znajdziesz wiązania snowboardowe różnych producentów, m.in.:

  • Darke – producent oferuje zróżnicowane kolorystycznie wiązania zapinane na strapy. W ofercie marki Darke znajdują się wiązania do stylów all mountain, freeride i freestyle.
  • Flow – producent oferuje korzystne cenowo wiązania snowboardowe zapinane i wypinane systemem ruchomej łyżki. W ofercie Flow znajdziesz zarówno wiązania dla początkujących, jak i dla zaawansowanych snowboardzistów.
  • K2 – w sklepie GoSnow.pl kupisz wiązania K2 na strapy i na system ruchomej łyżki. Oferujemy wiązania twarde, miękkie i medium w różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasujesz ich rodzaj do swoich preferencji i stylu, w jakim chcesz jeździć.

Jak bezpiecznie jeździć na snowboardzie?

Żeby jazda na snowboardzie była bezpieczna, musisz pamiętać o kilku ważnych zaleceniach.

  • Przede wszystkim kup dobry jakościowo sprzęt i akcesoria. Słabej jakości wiązania snowboardowe mogą być bardzo nietrwałe i nie zabezpieczać Cię wystarczająco podczas jazdy. Wybierając wiązania z wyższej półki (K2 czy Darke), masz pewność, że będą znacznie wytrzymalsze.
  • Konieczne zakładaj kask i ochraniacze. Niebezpieczeństwo związane z upadkiem jest takie samo zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych snowboardzistów. Chroń głowę i stawy dobrej jakości akcesoriami.
  • Zacznij od łatwiejszego stoku – nie ma sensu przeceniać swoich możliwości. Na początku wybierz stok o łagodniejszym nachyleniu i mniejszym stopniu trudności.
Twój koszyk